Vysoké Nebezpečenstvo! Z Psychiatrickej Kliniky Ušiel Pedofil – Policajti Varujú a Žiadajú o Pomoc pri Pátraní

20.6.2023 – Vlna neistoty a obáv prechádza cez Českú republiku a možno aj Slovensko, keď dnes policajné sily Českej republiky vyslali varovný signál pre verejnosť. Z psychiatrickej liečebne v Brne sa stratil Jan Šustáček (23), pacient, ktorý je označený za pedofila. Šustáček je zavalitý muž, ktorý sa môže nachádzať kdekoľvek a môže predstavovať vysoké nebezpečenstvo pre seba aj iných, obzvlášť ak nemá prístup k svojim liekom.

Podľa informácií, ktoré poskytol český Blesk, Šustáček podstupoval v liečebni sexuologickú liečbu. Na tento prípad je preto potrebné nazerať s mimoriadnou obozretnosťou. Policajti verejne apelujú na obyvateľov, aby boli opatrní a uvážení. Kto sa stretne s Šustáčkom, mal by bezprostredne kontaktovať políciu, ale snažiť sa o kontakt s ním sa odporúča len v núdzových prípadoch.

„Muž podstupoval v psychiatrickej nemocnici sexuologické liečenie pre svoje pedofilné sklony. Odišiel z uzavretého oddelenia a bez medikácie môže byť nebezpečný,“ potvrdil hovorca polície David Chaloupka.

Pridaj komentár

Previous post Záchranná operácia na dne Atlantického oceánu: Boj s časom o životy miliardárov
Next post Vysoká Hra o Moc: Zakladateľ Wagnerovej Skupiny v Konflikte s Ruským Ministerstvom Obrany