Víkendová nešťastná udalosť: Muž sa s traktorom prevrátil v lese, vyžiadal si letecký transport do nemocnice

12.6.2023 – Zranenia, ktoré utrpel 54-ročný muž počas víkendovej práce v lese, si vyžiadali letecký transport do nemocnice. Podľa informácií od žilinskej krajskej polície, ktoré boli zverejnené na sociálnej sieti, došlo k nehode v neprístupnom lesnom teréne v katastrálnom území obce Veľké Rovné v okrese Bytča.

Muž bol zasiahnutý, keď sa s traktorom prevrátil. Detaily incidentu alebo aktuálny stav muža nie sú k dispozícii. Nehoda poukazuje na potenciálne nebezpečenstvo práce v lesoch, najmä v neprístupných a strmých oblastiach, kde môžu byť podmienky pre prácu s ťažkým strojom nebezpečné. Táto udalosť je tiež pripomienkou dôležitosti dodržiavania bezpečnostných predpisov a používania osobnej ochrannej výstroje počas práce v lese.

Muž sa podrobil dychovej skúške s pozitívnym výsledkom 1,81 promile. Ďalšie okolnosti ako aj príčiny tejto nehody sú predmetom objasňovania,“ dodala polícia.

Pridaj komentár

Previous post Tragický koniec radostnej udalosti: Autobus so svadobnými hosťami sa prevrátil, desať mŕtvych
Next post Mysteriózny prípad zmiznutia: 39-ročný podnikateľ Daniel Marko odišiel do prírody a nenechal za sebou žiadnu stopu