Strašné! Nehodu na diaľnici D1 v smere z Bratislavy do Trnavy neprežilo niekoľko ľudí (foto)

Mimoriadne tragickú dopravnú nehodu na diaľnici D1 v smere z Bratislavy do Trnavy neprežilo podľa polície niekoľko ľudí.

Vodič dodávky Fiat Ducato s poľským evidenčným číslom zišiel zo zatiaľ nezistených príčin mimo cesty a narazil do stromu. V aute boli tri dospelé osoby a dve deti. Nehoda sa stala v stredu pred 8:00 na 40. kilometri diaľnice.

Záchranári boli bezmocní

Na mieste zasahovali dva záchranárske vrtuľníky. „Tri osoby utrpeli po náraze zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom, záchranári tu boli bezmocní. Bratislavská posádka leteckých záchranárov si po pristátí vedľa miesta nehody prevzala do svojej starostlivosti dieťa, ktoré utrpelo vážne poranenia viacerých častí tela. Na mieste mu poskytli neodkladnú zdravotnú starostlivosť a po preložení na palubu bolo v kritickom stave letecky prevezené do Národného ústavu detských chorôb v Bratislave,“ informovala letecká záchranná služba Air Transport Europe.

Previous post Smutná správa! Zomrela slávna česká speváčka, na konte má množstvo známych hitov
Next post MIMORIADNA SPRÁVA! Pri tragickej nehode prišiel o život známy politik a predseda politickej strany! Vo voľbách mal kandidovať ako dvojka (FOTO)