STRAŠNÉ! Mladú Slovenku znásilnili, našla sa pred nemocnicou v bezvedomí s početnými reznými ranami

Polícia začala v prípade nezvestnej 22-ročnej ženy, ktorú sa podarilo vypátrať v pondelok ráno v bratislavskej Petržalke, trestné stíhanie vo veci trestného činu znásilnenia. TASR o tom informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Prípad si prevzal vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície. „Keďže v súčasnej dobe sú vo veci vykonávané potrebné procesné úkony, bližšie informácie k prípadu poskytneme, hneď ako to situácia vo vyšetrovaní umožní,“ dodal Szeiff.

V súvislosti s prípadom žiada polícia verejnosť o pomoc. Vyzvala ľudí na kontaktovanie v prípade, ak boli v čase 3.00 až 4.00 h svedkami podozrivého správania neznámej osoby alebo zaregistrovali podozrivo vyzerajúcu osobu sa pohybovať v blízkosti domova pre seniorov na Vilovej ulici. „Prípadne, ak týmto úsekom prechádzali vozidlom vybaveným nahrávaním kamerového záznamu,“ dodal Szeiff.

Podotkol, že verejnosť môže políciu kontaktovať na bezplatnom čísle 158, súkromnou správou na sociálnej sieti alebo osobne na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru.

Previous post Aktualizované: V Maďarsku sa zrútilo lietadlo na parkovisko plné ľudí a detí, niektorým sa podarilo prežiť
Next post TRAGICKÁ NEHODA! Nezodpovedný vodič vošiel do protismeru, zrazil malé dieťa na bicykli, ostalo zakliesnené pod autom!