Šokujúci odhalení: Vodič s antiradarom a majákmi v aute čelí drakonickým sankciám – pokute a zákazu šoférovať!

6.6.2023 – Vodič, ktorý sa pohyboval po cestách bez zapnutého bezpečnostného pásu, upútal na seba pozornosť policajnej hliadky počas víkendu v smere od Stupavy. Na vlastné prekvapenie sa policajti dozvedeli, že vodičove auto bolo vybavené zariadením pre vozidlá s právom prednostnej jazdy a dokonca aj antiradarom. Vzhľadom na tieto porušenia mu teraz hrozí pokuta až do výšky 300 eur a dokonca aj zákaz šoférovania až na dva roky. O tomto incidente informovala TASR hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave, Silvia Šimková.

Vodič sa zrejme nevedel vyhnúť pokušeniu šoférovať bez bezpečnostného pásu, čo ho napokon dostalo do zorného uhla policajnej hliadky. „Vodič mal motorové vozidlo vybavené zariadením umožňujúcim používanie typického zvukového znamenia alebo zvláštneho výstražného svetla ustanovených pre vozidlá s právom prednostnej jazdy a vo vozidle mal aj antiradar,“ ozrejmila Šimková.

V dôsledku toho mu polícia zadržala osvedčenie o evidencii a tabuľky s evidenčným číslom vozidla.

Pridaj komentár

Previous post Europol v akcii proti ‚Ndranghete: 31 zatknutí v šokujúcej operácii
Next post Apple otvára brány budúcnosti s Vision Pro: Ovládaj virtuálnu realitu pohľadom a priprav sa na ohromujúcu cenovú etiketu!