PRÍŠERNÁ TRAGÉDIA! Z vnútrobloku sa šíril bezbranný krik, všade bola krv, muž brutálne zaútočil na 6-ročného chlapčeka, nemal šancu sa brániť

Polícia tvrdí, že v našich končinách dlho taký ohavný čin nemusela riešiť. Muž brutálne dobil len šesťročného chlapčeka a nakoniec ho bezbranného hodil o zem.

Kriminalisti v českej Plzni vyšetrujú incident, pri ktorom malé dieťa napadol opitý muž. Chlapec skončil v starostlivosti záchranárov a podľa svedkov silno krvácal. Muž ho surovo zbil a hodil o zem. Na prípad ako prvý upozornil spravodajský portál Krimi Plzeň. Podľa jeho informácií sa incident odohral v piatok okolo 22:00 vo vnútrobloku na Technickej ulici v Plzni.

Z dvora bolo počuť výkriky, preto svedkovia zavolali políciu. „Nikdy som nevidela nič také príšerné, ten muž toho malého vzal a buchol s ním o zem, úplne ako s kusom handry, myslela som, že ho chce zabiť,“ povedala svedkyňa incidentu.

Na miesto činu sa okamžite dostavili príslušníci mestskej polície, ktorí od oznamovateľa získali opis páchateľa, ktorý ho medzitým prenasledoval. Policajti nakoniec agresora na úteku zadržali a postarali sa aj o poskytnutie prvej pomoci napadnutému chlapcovi.

„Dieťa bolo pri vedomí a komunikovalo,“ uviedla pre portál Novinky.cz hovorkyňa plzeňskej krajskej záchrannej služby Mária Svobodová. Chlapec utrpel viaceré zranenia vrátane krvácania z viacerých miest na hlave a silne pomliaždených alebo zlomených rúk, preto bol prevezený do nemocnice.

„Prípad je v štádiu vyšetrovania. Zisťujeme všetky okolnosti,“ uviedla plzenská krajská policajná hovorkyňa Dagmar Brožová. „V súčasnosti prebiehajú úkony trestného konania,“ uzavrela policajná hovorkyňa.

Previous post Aktualizované: Tragická nehoda autobusu s turistami a auta, počet obetí stúpol na štyroch, vyše 20 ťažko zranených v nemocnici
Next post Aktualizované: V Maďarsku sa zrútilo lietadlo na parkovisko plné ľudí a detí, niektorým sa podarilo prežiť