Plávaj preč, žralok!“: Mladý Rus stojaci pred tlamami smrti obleteli svet

HURGHADA -Očití svedkovia zaznamenali dojemnú tragédiu, keď žralok napadol a usmrtil 23-ročného ruského ilustrátora Vladimira Popova, ktorý sa kúpal na obľúbenej pláži Dream Beach v egyptskom stredisku Hurghada. Táto desivá udalosť, zachytená na video a rozptýlená po celom svete, zanechala za sebou šokovanú komunitu dovolenkárov a trvalý otisk na srdciach tých, ktorí ju videli.

Popov, ktorý sa zdržiaval v Egypte niekoľko mesiacov so svojím otcom, sa kúpal ďalej od pobrežia, keď sa objavil žralok. Napriek pokusom o plávanie smerom k brehu, predátor sa na neho zaútočil v hlbokých vodách.

Na videozáznamoch je počuť kriky na pláži, varujúce pred žralokom: „Plávaj preč! Plávaj preč! Rýchlo! Žralok,“ ozýva sa z množstva. Následné udalosti mrazia až do kostí.

Mladý muž sa krátko potopil pod hladinu, len nohy mu trčali z vody a vidieť, ako sa snaží bojovať. Potom sa špliechanie zastavilo a Popov sa objavil na povrchu. Jeho pohyb sa zdal byť pomalý a námorná voda okolo neho sa zafarbila do červena.

Posledné chvíle videozáznamu ukazujú, ako Popov s poslednými silami volá o pomoc a kričí na otca, ktorý bezmocne sleduje celú udalosť z brehu. Obraz žraloka, ktorý krúži okolo mladíka, je vrytý do pamäti všetkých divákov. Posledný atak predátora sa stal rozhodujúcim okamihom, keď sa Popov ocitol stojaci pred tlamami smrti.

Pridaj komentár

Previous post MIMORIADNE PÁTRANIE Deti v OHROZENÍ: MALÍ bratia 2 a 5 rokov
Next post V politike končia všetky hry: Útoky na Veroniku Remišovú (Za ľudí) prekračujú hranice