Pacient v Žilinskej Nemocnici zanechaný v Hrôzostrašných Podmienkach: Zúfalá Rodička Sama Ošetruje a Obviňuje Nemocnicu

15.6.2023 – V Žiline sa objavila zúfalá a hnevom zasiahnutá mladá žena, ktorá na sociálnych sieťach vyjadruje svoju frustráciu nad podmienkami, v akých našla svoju matku v jednej z miestnych nemocníc. Opísala scénu šoku, keď našla svoju matku v neutěšenom stave, obklopenú krvou a výkalmi. Aj napriek vyhláseniam nemocnice, že sa situácia nebola taká zlá, mladá Žilinčanka je presvedčená o opaku.

„Prídete do nemocnice na návštevu za svojou mamou a nájdete ju na posteli ležať s krvavými rukami, v špinavom fľakatom krvavom pyžame, na špinavej fľakatej krvavej posteli, prikrytú perinou s veľkými žltohnedými fľakmi,“ začína opisovať nočnú moru.

Mladá žena detailne popísala na Facebookovej stránke „Nekŕmte nás odpadom“ svoje hrôzostrašné skúsenosti. Prišla k prekvapujúcemu objavu, keď v nočnom stolíku svojej matky našla uterák pokrytý fekáliami. V šoku začala sama upratovať a ošetrovať svoju matku, požiadala o výmenu posteľnej bielizne a periny a dokonca osprchovala svoju matku, keďže nemocnica neponúka časté sprchovanie svojim pacientom.

“Pri sprchovaní jej prúd vody vyplavil z oblasti konečníka zvyšky zasušenej stolice a kúsky toaletného papiera. Nechcela som plakať, ale slzy sa rútili prúdom po mojej tvári, tak ako sa voda rútila zo sprchy po už čistom tele mojej mamy,” opisuje ťažké chvíle

„A  ja sa pýtam, ako je možné, že vrchné sestry, lekári, primár na Internom oddelení v Žiline dopustia, aby sa sestričky, sanitári takto správali ku pacientom? Aby sa takto správal človek ku človekovi?,“ zakončuje srdcervúci status nahnevaná Žilinčanka.

Pridaj komentár

Previous post Tragický konec obľúbenej herečky Park Soo Ryun: Mladý Život Ukončený Pádom zo Schodov
Next post MIMORIADNA Evakuácia Školy vo Vrbovom: Študent sa Vyhrážal Odpálením, Polícia Zasiahla