Ohňový Spektakel od Rammstein: Trenčínske Letisko Svedkom Nezabudnuteľného Koncertu

15.6.2023 – FOTO/VIDEO: Jozef Novák – Trenčianske letisko sa v stredu večer, 14. júna, premenilo na scénu so svetovými proporciách. Nemecká industriálna metalová skupina Rammstein vystúpila so špičkovým zvukom, nadrozmerným pódiom a impozantnými svetelnými a ohňovými efektmi. Skupina sa predstavila v rámci svojho turné Rammstein Europe Stadium Tour 2023, čím sa udalosť stala koncertným vrcholom roka pre Trenčín.

Rammstein otvorili dvojhodinový koncert skladbou „Rammlied“ a pokračovali sériou hitov, vrátane „Links 2-3-4“, „Bestrafe mich“, „Gifting“, „Sehnsucht“, „Mein Herz brennt“, „Puppe“, „Angst“, „Zeit“, „Deutschland“, „Radio“, „Mein Teil“, „Du hast“ a „Sonne“. Fanúšikovia boli tiež počastovaní dvoma prídavkami, ktoré obsahovali skladby ako „Engel“, „Ausländer“, „Du riechst so gut“, „Ohne Dich“, „Rammstein“, „Ich will“ a „Adieu“.

Koncert bol nabitý výbuchmi, raketami, ohňostrojmi a teplo od ohňových efektov bolo cítiť aj vzdialených desiatky metrov od pódia. Hudobníci boli možno prekvapení, že 40-tisícové hľadisko ovládalo texty piesní a spievalo spolu s frontmanom Tillom Lindemannom.

Pridaj komentár

Previous post MIMORIADNA Evakuácia Školy vo Vrbovom: Študent sa Vyhrážal Odpálením, Polícia Zasiahla
Next post Boj o Pracovnú Silu Eskaluje: Firmy Hádžu za Nových Zamestnancov Tisícky Eur