Mysteriózny prípad zmiznutia: 39-ročný podnikateľ Daniel Marko odišiel do prírody a nenechal za sebou žiadnu stopu

12.6.2023 – Zúfalá rodina zo dňa na deň stráca svojho milovaného syna, Daniela Marka. 39-ročný podnikateľ sa bez vysvetlenia rozhodol opustiť svoje každodenné prostredie a odišiel niekam do prírody. Rodine rozposlal obálky s kľúčmi od svojho majetku, čo naznačuje, že sa možno neplánoval vrátiť.

Daniel je nezvestný od 10. júna. Naposledy bol vidieť 5. júna, keď odišiel s bicyklom a dvoma ruksakmi plnými kempingovej výbavy z bytového domu v Lamači, Bratislava. Viedol si so sebou svoje auto, Ford Transit s poznávacou značkou BL358VX, plné škatúľ s nábytkom.

Poslednú stopu zanechal v bufete v Malých Levároch, kde kúpil plechovkového Radlera. Odvtedy o ňom nie sú žiadne správy. Daniel mal na sebe čierne tričko, tmavošedé nohavice, čierne topánky a šedý ruksak s logom Ironman. Jeho rodina teraz prosí o pomoc pri hľadaní tohto muža. Polícia vo Veľkých a Malých Levároch usilovne vyšetruje jeho prípad.

Podľa rodiny bolo toho v poslednom období na Daniela veľa, najmä čo sa týka jeho podnikateľskej činnosti. Spočiatku si mysleli, že si šiel len vyvetrať hlavu. “V schránke som si však našla obálku, v ktorej mi poslal všetky svoje kľúče, aj s kľúčmi od auta, na ktorom odišiel,” vysvetľuje matka nezvestného Daniela.

Pridaj komentár

Previous post Víkendová nešťastná udalosť: Muž sa s traktorom prevrátil v lese, vyžiadal si letecký transport do nemocnice
Next post Ruské sily obvinené z vyhodenia ukrajinskej priehrady do vzduchu: Ekologická katastrofa zasiahla juhovýchod Ukrajiny