Letný Horor na Draždiaku: Hladina Jazera Si Vzala Mladého Ukrajinského Muža!

21.6.2023 – Žiaľ, aj toto je každoročnou súčasťou leta. Nevinná zábava pri vode sa zmenila na tragédiu. Tentokrát sa všetko odohralo na jazere Draždiak v bratislavskej Petržalke. Draždiak sa stal dejiskom nešťastia, ktoré si vyžiadalo ďalšiu obeť. Informáciu ako prvý priniesol portál Startitup, ktorý hlásil záchrannú akciu prebiehajúcu na tomto petržalskom jazere.

Záchranári v súčasnosti hľadajú telo mladého muža z Ukrajiny. Pohľad na vodnú hladinu je teraz bolestivým pripomienkou na to, čo sa tu udialo. Tragické udalosti opäť upozornili na potrebu rešpektu k vode a význam bezpečnosti pri vodných športoch a rekreácii. Spomeňme si na neho a zabezpečme, aby sa podobné udalosti už neopakovali.

„V súvislosti s uvedeným prípadom policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V, PPZ ako aj príslušníci HaZZ od včerajšieho večera pátrajú po mužovi, ktorý si išiel zaplávať, ale viac sa k svojim veciam na brehu nevrátil. Aktuálne na mieste prebieha monitorovanie priestoru pod hladinou technickými prostriedkami, pričom následne budú podľa potreby nasadení potápači útvarov PZ. K dispozícií je aj pes na mŕtvolne pachy,“ povedala k udalosti Silvia Šimková, hovorkyňa KR PZ v Bratislave.

Pridaj komentár

Previous post Čaputová Inšpiráciou, Odmietla Kandidovať: Premiér Ódor Vzdáva Hold
Next post Tragédia v Námestove: 23-ročný Futbalista Nájdený Obesený na Školskom Areáli