Len Päťročné Dievčatko Zomrelo na Dovolenke v Chorvátsku

12.7.2023 – Chorvátsko – došlo k tragédii v chorvátskom Meduline, kde päťročné dievčatko z Českej republiky náhle zomrelo. Táto udalosť nás všetkých zasiahla, keď sme sa dozvedeli, že malá dievčina sa z rodinnej dovolenky už nikdy nevráti. Príčina jej smrti zatiaľ nie je známa. Na svetlo by ju mala uviesť nadchádzajúca pitva, ako informovala Gordana Antić, vedúca zdravotníctva a sociálnej starostlivosti v Istrijskej župe.

Miestna polícia v Istrii dostala o 6:05 ráno hlásenie o potrebe okamžitej lekárskej pomoci, ako informuje chorvátsky portál Sata24. Podľa neoficiálnych informácií sa dievčatko sťažovalo na silné bolesti brucha. Od volania záchrannej služby o 5:54 až do jej príchodu o 6:07 sa rodičia dievčatka usilovne pokúšali svoje dieťa zachrániť.

Záchranná služba pokračovala v oživovaní dievčatka celú hodinu, no bohužiaľ, bola to neúspešná snaha. Aj napriek pokračujúcim snahám o oživenie počas prevozu do nemocnice, lekári neboli schopní obnoviť životné funkcie. Telo päťročnej dievčiny bolo prevezené na patologické oddelenie v Pule, kde bude podrobené pitve.

Previous post Alarm v Chorvátsku: Vysoko Prenosný Vírus Útočí na Dovolenkárov v Zadare
Next post Nasran…. otec napadnutého mladíka.. My súhlasíme!