Hľadáme Veroniku, prosíme o pomoc

7.7.2023 – Žilina – Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline vyhlásilo naliehavé pátranie po 16-ročnej Veronike Pašerbovej, ktorá má trvalé bydlisko v Banskej Bystrici a prechodné v Žiline. Mladá dáma sa od chvíle, keď bola nahlásená ako nezvestná, zatiaľ nepodarilo vypátrať.

Veronika Pašerbová, mladá žena strednej postavy, vysoká 162 cm, s hnedými očami a hnedými vlasmi po plecia, je teraz predmetom intenzívneho pátrania. Keď bola naposledy videná, mala na sebe šedé tričko, maskáčové kapsové nohavice a čierny ruksak.

Policajný zbor v Žiline od začiatku podnikal všetky potrebné kroky a opatrenia na vypátranie nezvestnej osoby. Oznámenie o jej zmiznutí bol vzaté veľmi vážne a zavolala sa na miesto všetka dostupná policajná pomoc. „Od okamihu, keď sme prijali oznámenie, policajti robia všetky potrebné úkony a opatrenia s cieľom vypátrania nezvestnej osoby,“ uviedol hovorca policie.

Napriek intenzívnemu úsiliu a vykonanej práci sa Veroniku Pašerbovú doteraz nepodarilo vypátrať. Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline tak vyzýva verejnosť, aby v prípade akýchkoľvek informácií o možnej polohe Veroniky kontaktovale najbližšiu policajnú stanicu alebo volala na tísňovú linku.

Previous post Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj navštívil Bulharsko a jeho ďalšie plány vzbudzujú záujem.
Next post Medveď Hnedý zaútočil na Mladého Muža v Háji: Zásahový tím aktívne pátra