Hamšík sa rozlúčil s Trabzonsporom gólom, po zápase neudržal slzy (video+foto)

5.6.2023 (SITA.sk) – Niekdajší kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Marek Hamšík odohral v sobotu posledný zápas za turecký klub Trabzonspor, v stretnutí 37. kola Süper Lig prispel gólom z pokutového kopu a asistenciou k domácemu víťazstvu 5:1 nad Alanyasporom.

Opäť ho premohli emócie

Pre 35-ročného stredopoliara to bol záverečný duel na klubovej úrovni, keďže po sezóne 2022/2023 definitívne ukončí aktívnu kariéru.

„Nemám slov. Boli to nádherné a nezabudnuteľné chvíle. Sobota bola perfektná. Vyhrali sme a podarilo sa mi rozlúčiť sa s našimi fanúšikmi gólom. A opäť som plakal, tak isto ako pri rozlúčke s národným tímom. Premohli ma emócie. Narýchlo som si spomenul na veľa krásnych, nádherných momentov v mojej kariére. Slzy v očiach som mal viackrát. Po góle, pri odchode z ihriska aj na pozápasovej záverečnej rozlúčke. Môžem povedať iba to, že ďakujem,“ uviedol Hamšík na svojom webe.

Rozlúčil sa aj s národným tímom

Rodák z Banskej Bystrice sa vlani oficiálne rozlúčil s národným tímom, za ktorý odohral rekordných 136 zápasov a strelil v nich 26 gólov. Naposledy si reprezentačný dres obliekol 20. novembra 2022 v zápase proti Čile (0:0).

Pridaj komentár

Previous post Polícia po troch mesiacoch vypátrala muža, ktorý nahlásil bombu na súde
Next post Slovenská ekonomika za posledné dva roky zaznamenala najpomalší rast, pričom aj pokles výdavkov domácností mal svoj tlmiaci účinok.