Brutálna vražda! Polícia našla telo ženy v priehrade, vrah ju kvôli peniazom zabil, rozrezal na časti a hodil z mosta

Takáto vražda sa v našich končinách vída len veľmi sporadicky. Vrahovi väčší obnos peňazí na účte obete úplne zatemnil mozog. Aký trest by ste mu udelili?

Ešte vo februári sa v pražskej vile v českých Jevoanoch udiala brutálna vražda. Žena, ktorá mala na účte približne 1,5 milióna českých korún, sa stala obeťou 39-ročného muža. Aby sa k peniazom dostal, 48-ročnú Katarínu zabil, rozrezal na viacero kúskov, vložil do vriec a hodil do priehrady z mosta.

Českým kriminalistom sa po viac ako ôsmych mesiacoch podarilo vypátrať a vybrať z vody von telo obete. „Všetko začalo oznámením o nezvestnej osobe, ktorá sa prestala ozývať svojmu obchodnému partnerovi, čo bolo neobvyklé,“ uviedol podľa portálu topky.sk hovorca českej polície Jan Daněk, ktorý však meno poškodenej neuviedol. Katarína bola zaradená do databázy nezvestných až 15. mája.

Previous post Utečenecká kríza v Európe: Polícia zadržala dvoch mimoriadne nebezpečných Sýrčanov, sú členmi teroristickej skupiny Islamský štát!
Next post MIMORIADNA SPRÁVA! Vážna hromadná nehoda na severe Slovenska, na diaľnici za zdržíte hodiny, zatvorený je aj dôležitý tunel