Barbora Richterová obvinila Borisa Kolára: ‚Klamal, agresívne sa správal a mlátil ma do bezvedomia

20.6.2023 – Barbora Richterová, matka syna predsedu parlamentu Borisa Kolára, vystúpila s tvrdými obvineniami vo videu na sociálnych sieťach. Konfrontovala Kolára s tvrdením, že klame o ich vzťahu a o tom, ako sa stará o ich dieťa. Taktiež ho obvinila z toho, že proti nej vedie antikampaň.

Incident, ktorý spôsobuje kontroverzie, sa podľa Richterovej začal, keď požiadala Kolára o pomoc so synom. Tvrdí, že bola vyčerpaná a preto mu dala syna do rúk, čo vyvolalo hádku.

Richterová popiera, že by dieťa hodila cez obývačku, ako to naznačoval Kolár. „Odmietam tvrdenia, že som mala nášho syna hodiť 5, 10 alebo 15 metrov cez celú obývačku,“ povedala. Priznala však, že sa voči Kolárovi vulgárne vyjadrila. Skončilo to, podľa jej slov, agresívnym konfliktom, počas ktorého ju Kolár údajne mlátil až do bezvedomia.

KONFLIKT:

Po vzniknutej hádke s Borisom Kolárom, predsedom parlamentu, Barbora Richterová uviedla, že ju Kollár začal fyzicky napádať. „Udieral ma z celej sily do tváre,“ tvrdí Richterová v sociálnych sieťach. Pokúsila sa vraj utiecť a zavolať o pomoc, ale telefón jej vytrhol z rúk.

Podľa jej slov, Kolárov útok pokračoval až do momentu, kedy stratila vedomie. Vitteková, podľa Richterovej, nepravdivo tvrdí, že boli prítomní počas incidentu. Ona a jej manžel prý dorazili na miesto až po udalosti.

Pridaj komentár

Previous post Influencer Andrew Tate Obvinený zo Znásilnenia a Vedenia Zločineckej Skupiny: Falošné Sľuby lásky a Obrat do Noci
Next post Nájdený šéf kontroverznej cestovnej kancelárie. Kde bol?