11-ročné dievča skončilo v nemocnici! Chyba sociálnych pracovníčok, ktoré ju nechali vystavenú na balkóne bez Vody!

22.6.2023 – Útrapy nevinného 11-ročného dievčatka sú skutočne strašidelné. Po návšteve sociálnych pracovníčok skončilo dievčatko, bohužiaľ, v nemocnici. Bolo vyveddené doma na balkóne pod priamymi slnečnými lúčmi a bez základnej životnej potreby – vody.

Tieto úradníčky navštívili domov, aby vypočuli deti pána Andreja v súvislosti s hodnotením otázky starostlivosti. No po tom, ako sa s nimi oboznámili, vyhnali otca na chodbu. O traumatizujúcich udalostiach, ktoré sa odohrávali vnútri, sa dozvedel, až keď sociálne pracovníčky z úradu práce opustili miesto činu.

Jedna z týchto úradníčok nariadila kolegyni aby dcéru pána Andeja vyviedla na balkón.

Vrcholom všetkého bolo, že tieto sociálnych pracovníčok poslali 11-ročné dievčatko v poludňajších hodinách na balkón, kde sa muselo zmieriť s priamymi slnečnými lúčmi po dobu asi 30 minút, a to všetko bez akéhokoľvek vody.

One thought on “11-ročné dievča skončilo v nemocnici! Chyba sociálnych pracovníčok, ktoré ju nechali vystavenú na balkóne bez Vody!

  1. Pekný deň pracovníčky vyškolené aby pomáhali zanedbali čo mohli a hoc nepoznám okolností okamžite by s nimi mal byť rozviazaný pracovný pomer … Rovnako ako za omnoho menšie prehrešky vo výrobe tu ide o život a zdravie zverenej osoby ….

Pridaj komentár

Previous post Tragický koniec! Mŕtve novodeniatko nájdené na Luníku IX.
Next post Zomrel obľúbený kňaz, ktorý bojoval so smrteľnou chorobou!